Špeciálna akcia!
Chceš sledovať seriály a filmy bez reklám, alebo neobmedzene sťahovať ? V tom prípade využi super akciu ! Pri nákupe prémium účtu na rok a navždy dostaneš zadarmo aj prémium účet na našu filmovú stránku SledujFilmy.sk Jediná podmieka je byť zaregistrovaný na oboch stránkach pod rovnakým emailom. Ak sú vaše emaily odlišné napíšte nám prosím do kontaktu, aby sme vám vedeli hneď aktivovať účet.

Vaše SledujFilmy a SledujSerialy, prajeme príjemnú zábavu :)
Aktivovať premium Zatvoriť okno

Slovenčina Čeština

Filmy

Mewtwo vrací úder (Film)


  Zaregistrujte sa a získajte mnoho výhod!
 
 18    15
  Nahlásiť nefunkčné video   Zhasnúť svetlo


Komentáre

Musíte byť prihlásený k vytvoreniu komentára
user1
SledujSerialy.sk Administrator
Ták Pokémaniaci a šialenci, pripravili sme vám všetky úplne všetky epizódy online zo sveta pokémonov ! Avšak niektoré série sú žiaľ iba v EN dabingu, titulky sa nám nepodarilo nájsť ani anglické, nie to ešte CZ :) http://sledujserialy.sk/serial/pokmon Zoznam sérií: 0. Séria - Sem sme pridali všetky filmy ktoré boli doposiaľ vydané, niektoré sú CZ dab. niektoré titulky a niektoré EN Dab. 1. Séria - Všetky epizódy sú v CZ dabingu až na pár epizód, ktoré kvôli cenzúre neboli vydané ani v EN 2. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 3. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 4. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 5. Séria - Všetky epizódy sú s CZ Titulkami, CZ Dabing neexistuje 6. Séria - Všetky epizódy sú s CZ Titulkami, CZ Dabing neexistuje 7. Séria - Všetky epizódy sú s CZ Titulkami, CZ Dabing neexistuje 8. Séria - Všetky epizódy sú v EN Dabingu, CZ ani EN titulky sa nám nepodarilo nájsť, CZ Dabing neexistuje 9. Séria - Všetky epizódy sú v EN Dabingu, CZ ani EN titulky sa nám nepodarilo nájsť, CZ Dabing neexistuje 10. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 11. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 12. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 13. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 14. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 15. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 16. Séria - Všetky epizódy sú v EN Dabingu, CZ titulky sa nám nepodarilo nájsť, CZ Dabing neexistuje 17. Séria - Nie všetky epizódy sú s CZ Titulkami a však postupne doplňame ďalšie titulky 18. Séria - Všetky epizódy sú v EN Dabingu, CZ titulky sa nám nepodarilo nájsť, CZ Dabing neexistuje 19. Séria - Všetky epizódy sú v EN Dabingu, CZ titulky sa nám nepodarilo nájsť, CZ Dabing neexistuje Epizódy vychádzajú stále nové, budeme postupne pridávať Váš tým www.SledujSerialy.sk
user1
Andrej Guzmický
Skvelý prístup a nové informácie.. Myslím i keď reklamy mi nevadia.. Ale ste lepší než TopSerialy.. Tam taký prístup ako je tu, neexistuje..

„Nelegálnymi sa veci stávajú vtedy, akonáhle sa stanú populárne,“ Kim Dotcom