Špeciálna akcia!
Využi našu akciu a dostaň prémium aj na našu filmovú stránku zadarmo. Stačí, ak si u nás aktivuješ prémium na rok alebo navždy a automaticky k tomu dostaneš prémium aj na SledujFilmy.sk. Jediná podmieka je byť zaregistrovaný na oboch stránkach pod rovnakým emailom. Ak sú vaše emaily odlišné, napíšte nám prosím do kontaktu, aby sme vám vedeli hneď aktivovať účet. Vaše SledujFilmy a SledujSerialy :)
Aktivovať premium účet Zatvoriť okno

Slovenčina Čeština English

Pokémon - S00E01

Mewtwo vrací úder (Film)


  Zaregistrujte sa a získajte mnoho výhod!
 
 20    15
  Musíte byť prihlásený pre nahlásenie epizódy   Zhasnúť svetlo


×

Upozornenie!

Kliknutím na video sa môžu objaviť reklamy pre dospelých. V žiadnom prípade do nich nevyplňujte svoje údaje, reklamy treba zatvoriť.

Prehlásenie:

Tieto reklamy má v sebe zabudovaný prehrávač, ktorý nevlastníme

Riešenie:

Zakúpiť si prémiový účet, nainštalovať uBlock Origin, ktorý blokuje všetky reklamy.

Komentáre

Musíte byť prihlásený k vytvoreniu komentára
user1
SledujSerialy.sk Editor
Ták Pokémaniaci a šialenci, pripravili sme vám všetky úplne všetky epizódy online zo sveta pokémonov ! Avšak niektoré série sú žiaľ iba v EN dabingu, titulky sa nám nepodarilo nájsť ani anglické, nie to ešte CZ :) http://sledujserialy.sk/serial/pokmon Zoznam sérií: 0. Séria - Sem sme pridali všetky filmy ktoré boli doposiaľ vydané, niektoré sú CZ dab. niektoré titulky a niektoré EN Dab. 1. Séria - Všetky epizódy sú v CZ dabingu až na pár epizód, ktoré kvôli cenzúre neboli vydané ani v EN 2. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 3. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 4. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 5. Séria - Všetky epizódy sú s CZ Titulkami, CZ Dabing neexistuje 6. Séria - Všetky epizódy sú s CZ Titulkami, CZ Dabing neexistuje 7. Séria - Všetky epizódy sú s CZ Titulkami, CZ Dabing neexistuje 8. Séria - Všetky epizódy sú v EN Dabingu, CZ ani EN titulky sa nám nepodarilo nájsť, CZ Dabing neexistuje 9. Séria - Všetky epizódy sú v EN Dabingu, CZ ani EN titulky sa nám nepodarilo nájsť, CZ Dabing neexistuje 10. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 11. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 12. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 13. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 14. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 15. Séria - Všetky epizódy sú v CZ Dabingu 16. Séria - Všetky epizódy sú v EN Dabingu, CZ titulky sa nám nepodarilo nájsť, CZ Dabing neexistuje 17. Séria - Nie všetky epizódy sú s CZ Titulkami a však postupne doplňame ďalšie titulky 18. Séria - Všetky epizódy sú v EN Dabingu, CZ titulky sa nám nepodarilo nájsť, CZ Dabing neexistuje 19. Séria - Všetky epizódy sú v EN Dabingu, CZ titulky sa nám nepodarilo nájsť, CZ Dabing neexistuje Epizódy vychádzajú stále nové, budeme postupne pridávať Váš tým www.SledujSerialy.sk
user1
Andrej Guzmický
Skvelý prístup a nové informácie.. Myslím i keď reklamy mi nevadia.. Ale ste lepší než TopSerialy.. Tam taký prístup ako je tu, neexistuje..

„Nelegálnymi sa veci stávajú vtedy, akonáhle sa stanú populárne,“ Kim Dotcom

×

Upozornenie!

Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies vo vašom počítači.

Čo sú cookies?